Oferujemy Państwu indywidualne i nowoczesne strony internetowe oraz sklepy internetowe. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Staramy się iść z duchem czasu dlatego stale śledzimy trendy w projektowaniu stron www i dostosowujemy się do nich tak aby Klient otrzymał produkt profesjonalnie wykonany z użyciem najnowszych rozwiązań technologicznych i wizualnych .

Obecnie oferujemy również strony internetowe wykonane w systemie Responsive Web Design. Oznacza to, że otrzymają Państwo produkt przygotowany pod wyświetlanie nie tylko na ekranie monitora czy laptopa ale również na tablecie lub telefonie komórkowym.Jest to stale rozszerzający się trend i warto wziąć go pod uwagę przy składaniu zamówienia.

Stworzymy dla Państwa stronę w pełni mobilną z nowoczesnym designem, przygotowaną pod pozycjonowanie w google.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Z doświadczenia wiemy, że Klienci nie mają czasu zagłębiać się w szczegóły obsługi stron internetowych dlatego proponujemy dwie opcje witryn: bez panelu administracyjnego oraz z panelem administracyjnym. Panel administracyjny (CMS) służy do samodzielnej aktualizacji strony przez Klienta i jego podstawowa obsługa nie wymaga znajomości kodu html. To rozwiązanie polecamy szczególnie Klientom, którzy planują stale rozwijać swoją stronę internetową we własnym zakresie.

Dla Klientów, którzy nie potrzebują częstej aktualizacji swojej strony www polecamy pierwsze rozwiązanie, które jest tańsze ale w przypadku aktualizacji wymaga interwencji twórcy strony co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Koszt aktualizacji strony internetowej ustalany jest indywidualnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo również hosting i domeny ( szerzej na ten temat w zakładce "Warto wiedzieć" ).

Oznacza to , że wszelkie opłaty oraz wszelkie formalności z adresem internetowym , miejscem na serwerze - mogą Państwo dokonać u nas.